codziennie 9:00 - 19:00

Logo wypożyczalni rowerów Promenada Bike Szczawnica

Trasa Velo Czorsztyn wokół jeziora

Trasa do ścieżki wokół jeziora

Trasa rowerowa #09

JEZIORO CZORSZTYŃSKIE

Trasa rowerowa z pięknymi górskimi widokami. Pokonując około 50 kilometrów ścieżki, zobaczysz m.in. malowniczy Przełom Dunajca, widok na Trzy Korony i Sokolicę, zabytkowy Czerwony Klasztor, kościół UNESCO w Dębnie. Trasa przewidziana jest na całodzienną wycieczkę.

Szczegóły trasy

Promenada Bike – Czerwony Klasztor – Zamek Dunajec – Dębno – Jezioro Czorsztyńskie

Dystans: ok. 50 km

Czas: ok. 10 h

Poziom trasy: zaawansowany

To jest właśnie ta trasa, która  gwarantuje piękne krajobrazy i upewnia w tym, że Polska ma prawdziwe perełki, które warto zobaczyć żywym okiem. Trasę można podzielić na zarówno trudną jak i łatwą- w zależności, skąd wyjeżdżamy rowerem i dokąd dojedziemy. Od Promenada Bike liczy 17 km do nawet 50 km- a i może być więcej. Można spakować rowery do samochodu i dojechać aż do jeziora, gdzie jest masa parkingów samochodowych wraz z punktami gastronomicznymi z linią brzegową. Można również mknąć od wypożyczalni, drogą główną przez Krościenko do Krośnicy, gdzie zjeżdżamy w lewo i kierujemy się na Czorsztyn. Możliwości jest wiele i niezależnie, którą opcję wybierzemy, to z całą pewnością będąc w okolicy, obowiązkowo trzeba zaplanować wycieczkę trasą rowerową wokół Jeziora Czorsztyńskiego. 

Atrakcja - istnieje możliwość rejsu statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim z rowerami na pokładzie! Statek kursuje między zamkiem w Niedzicy a ruinami Zamku w Czorsztynie.

Sprawdź inne trasy

Zamek Dunajec >

Spiska Pętla >

Czerwony Klasztor (SK) >

O nas

Partnerzy

Trasy

Rowery

Cennik

Polityka prywatności

Regulamin

Logo wypożyczalni rowerów Promenada Bike Szczawnica

Śledź nas w social mediach

2024 © Promenada Bike

Designed by

Wypożyczalnia rowerów

Pieniny | Podhale | Szczawnica

 

ul. Flisacka 3

34-460 Szczawnica

 

NIP 7352905258

 

Godziny otwarcia

codziennie 9:00 - 19:00